Echipa de organizare

ORGANIZATORI PRINCIPALI

  • Organizator principal – Gergely Balázs
  • Director programe – Szabó Lilla
  • Director economic – Csigi Levente
  • Director financiar – Fábián Botond
  • Fundraising – Szász Péter
  • Manager producție – Sánta Levente
  • Designer – Könczey Elemér
  • Office manager – Gergely Enikő
  • Coordonator comunicare și marketing limba maghiară – Keresztes Sarolta
  • Coordonator comunicare și marketing limba română – Dora Mircea-Radu
  • Relații cu presa – Mészáros Tímea, Laura Laurențiu
  • Relația cu autoritățile de ordine publică – Kinizsi Zoltán
  • Relația cu autoritățile – Antal Annamária
  • Coordonatori voluntari -Andacs Zsolt Levente, Kundi Zoltán, Lőrincz István, Madaras Eszter, Vitz Tamás
  • Coordonator voluntari pe locuri de desfășurare – Lázár Beáta
  • Coordonatori tehnici – Benkő László, Laczkó Gellért, Móra László-Áron
  • Stage manager – Miklós György, Szedlacsek Nimród
  • Coordonator evenimente Parcul Central – Takács Aranka
  • Echipa de comunicare – Paul Boca, Gödri Csilla, Mandel Szabolcs, Lovassy Cseh Tamás, Simó Helga, Sólyom István, Szabó Tünde, Ürmösi Júlia
  • Foto – Deák Anita, Kiss Gábor, Kőmíves István, Orbán Eszter, Radu Norbert, Szabó Cs. Tamás, Szentes Zágon, Tóth Helga, Vakarcs Lóránd
  • Video – Dobre Lehel, Molnár Ferenc, Szabó Hunor, Ürmösi Levente Mihály
  • Cazare – Kopányi Katalin
  • Website – Szabó-Sinka Sámuel
  • Parcare copii – Fincicki Noémi, Hermann Anita, Maki Julianna, Varga Júlia
  • Designer-tehnoredactor – Fazakas Botond
  • Protocol – Barothi Brigitta, Fancsali Barna, Sipos Dávid
  • Traduceri – Szász Alpár Zoltán

COORDONATORI EVENIMENTE

  • Afterparty – Máté Sándor
  • Cortul UBB – Könczey Zsolt, Makkai Júlia
  • Enologie – Dósa Pál, Vincze László
  • Conferințe economice – Héjja Szabolcs, Kereszturi Csongor, Mostis Gergő
  • Programe pentru copii – Deme Ilona, Matekovits Hajnalka
  • Gastronomie – Orbán Sándor, Horváth Enikő
  • Concerte de muzică clasică – Gergely Bálint
  • Plimbări în Cimitirul Central – Gaal György, Gergely Erzsébet
  • Evenimente pentru tineret – Buryán Tünde, Sándor Eszter, Széman Emese Rózsa
  • Evenimente literare – H. Szabó Gyula, Karácsonyi Zsolt
  • Târg meșteșugăresc – Molnár Attila
  • Zilele Filmului Maghiar – Könczei Csilla, Magyari Noémi
  • Standuri de cărți – Szikszai Attila
  • Mimesis – Márkos Tünde, Szabó Kriszta
  • Aleea muzeelor – Szilágyi Rebeka Adrienn
  • Turul orgilor – Lucian Drâmbărean, Györgyjakab Miklós, Sipos Dávid
  • Zilele Șahului – Marton B. Sándor
  • Discuții sportive – Boros Miklós, Killyéni András
  • Sport – Grabán Zsolt Attila
  • Festival folcloric – Pillich Balázs
  • Teatru – Borsos Levente, Kovács Kinga
  • Vizită în turn – Talpas János
  • Tururi ghidate – Barazsuly Viktória Adrienn, Vladimir Alexandru Bogosavlievici, Egyed Péter, Földi Imelga, Gál Zsófia, Gyurka Balla Ilona, Pakó Klára, Pál Emese, Tóth Gödri Iringó, Újvári Dorottya, Víg Boglárka