Szervezőcsapat

KÖZPONTI STÁB

  • Főszervező – Gergely Balázs
  • Programigazgató – Szabó Lilla
  • Gazdasági igazgató – Csigi Levente
  • Pénzügyi igazgató – Fábián Botond
  • Fundraising – Szász Péter
  • Produkciós igazgató – Sánta Levente
  • Arculat – Könczey Elemér
  • KMN irodavezető – Gergely Enikő
  • Magyar kommunikációs koordinátor – Keresztes Sarolta
  • Román kommunikációs koordinátor – Dora Mircea-Radu
  • Sajtófőnök – Mészáros Tímea, Laura Laurențiu
  • Rendőrség, csendőrség, tűzoltóság – Kinizsi Zoltán
  • Önkormányzati kapcsolattartó –  Antal Annamária
  • Önkénteskoordinátorok – Andacs Zsolt Levente, Kundi Zoltán, Lőrincz István, Vitz Tamás, Madaras Eszter
  • Helyszíni felügyelet – Lázár Beáta
  • Technikai koordinátor – Benkő László, Móra László-Áron, Laczkó Gellért
  • Színpadfelelősök – Miklós György, Szedlacsek Nimród
  • Sétatéri koordinátor – Takács Aranka
  • Kommunikációs stáb – Lovassy Cseh Tamás, Ürmösi Júlia, Gödri Csilla, Simó Helga, Szabó Tünde, Sólyom István, Mandel Szabolcs, Paul Boca
  • Fotó – Kiss Gábor, Deák Anita, Kőmíves István, Nicu Cherciu, Orbán Eszter, Radu Norbert, Szabó Cs. Tamás, Szentes Zágon, Tóth Helga, Vakarcs Lóránd
  • Videó – Dobre Lehel, Molnár Ferenc, Szabó Hunor, Ürmösi Levente Mihály
  • Szállás – Kopányi Katalin
  • Honlap – Szabó-Sinka Sámuel
  • Gyermekparkoló – Deme Ilona, Fincicki Noémi, Hermann Anita, Maki Julianna, Matekovits Hajnalka, Varga Júlia
  • Dizájner-tördelő – Fazakas Botond
  • Protokoll – Fancsali Barna, Sipos Dávid, Barothi Brigitta, László Brigitta
  • Tolmács – Szász Alpár Zoltán

PROGRAMFELELŐSÖK

  • Afterparti – Máté Sándor
  • BBTE-sátor – Könczey Zsolt, Makkai Júlia
  • Borászat – Dósa Pál, Vincze László
  • Gazdasági előadások – Héjja Szabolcs, Kereszturi Csongor, Mostis Gergő
  • Gasztronómia – Orbán Sándor, Horváth Enikő
  • Hangversenyek – Gergely Bálint
  • Házsongárdi séta – Gaal György, Gergely Erzsébet
  • Ifjúsági programok – Buryán Tünde, Sándor Eszter, Széman Emese Rózsa
  • Irodalmi programok – H. Szabó Gyula, Karácsonyi Zsolt
  • Kézműves vásár – Molnár Attila
  • Kolozsvári Magyar filmnapok – Könczei Csilla, Magyari Noémi
  • Könyves standok – Szikszai Attila
  • Mimezis – Márkos Tünde, Szabó Kriszta
  • Múzeumi standok – Szilágyi Rebeka Adrienn
  • Orgonatúra – Sipos Dávid, Lucian Drâmbărean, Györgyjakab Miklós
  • Sakknapok – Marton B. Sándor
  • Sportbeszélgetések – Boros Miklós, Killyéni András
  • Sportprogramok – Grabán Zsolt Attila
  • Szent István-napi néptánctalálkozó – Pillich Balázs
  • Színház – Borsos Levente, Kovács Kinga
  • Toronylátogatás – Talpas János
  • Városnéző séta – Pakó Klára, Tóth Gödri Iringó, Gál Zsófia, Újvári Dorottya, Barazsuly Viktória Adrienn, Víg Boglárka, Egyed Péter, Földi Imelga, Gyurka Balla Ilona, Pál Emese, Vladimir Alexandru Bogosavlievici