KÖZPONTI STÁB:

Főszervező – Gergely Balázs

Programigazgató – Szabó Lilla

Gazdasági igazgató – Csigi Levente

Pénzügyi igazgató – Fábián Botond

Arculat – Könczey Elemér

Technikai igazgató – Borsos Levente

Irodavezető – Gergely Enikő

Programigazgató-asszisztens – Szilágyi Adrien

KMN iroda – Székely Adrienn

Fundraising és vásár – Szász Péter

Produkciós menedzser – Gergely Bálint

Magyar kommunikációs koordinátor – Toró Tamás

Sajtófőnök – Lovassy Cseh Tamás

Outdoor, gyártás felelős – Katona Mihály

Román kommunikációs koordinátor – Laura Laurențiu

Fotóstáb koordinátor – Vakarcs Lóránd

Kommunikációs asszisztens – Sánta Orsolya

Honlapfelelős – Román Sarolta

Honlapfelelős – Mezey Orsolya

Kommunikáció – Tompa Réka

Kommunikáció – Gebe Zoltán

Kommunikáció – Poka Kriszta

Kommunikáció – Mihálykó Tihamér

Kommunikáció – Vizi Abigél

Kommunikáció – Szőcs Noémi

Kommunikáció – Máthé Krisztina

Kommunikáció – Elena Gădălean

Fotó – Radu Norbert

Fotó – Deák Anita

Fotó – Bec Norbert

Fotó – Makkai Zsófi

Fotó – Zoltán Ildikó

Fotó – Bodor Balázs

Fotó – Pászka Róbert

Fotó – Székely Ákos

Önkormányzati kapcsolattartó – Tămaș Enya Andrea

KMN Bolt – Gulyás Beatrix

KMN Bolt – Csáki Tamás

KMN Bolt – Bănica Anna-Mária

KMN Bolt – Balázs Emese

Ifjúsági udvar – Mohan Laura

Videóstáb koordinátor – Lepedus-Siskó Péter

Videó – Szabó Cs. Tamás

Videó – Paniti Roland

Videó – Serestély Szilárd

Szállás – Péter Kata

DESIGN – Fazakas Botond

DESIGN – Bogyor Tas

DESIGN – Szentes Zágon

Virágos Kolozsvár – Ferenczi Edith

Technikai csapat koordinátor – Benkő László Levente

Technikai csapat – Laczkó Gellért

Technikai csapat – Szabó Gergely

Technikai csapat – Rüsz-Fogarasi Mátyás

Technikai csapat – Istvánfi Szabolcs Mihály

Raktár – Bănica Anna Mária

Raktár – Csáki Tamás

Raktár – Balázs Emese

Raktár – Gulyás Beatrix

Önkéntes koordinátor – Hatos Attila

Önkénteskoordinátor – Rohamcsapat – Sükösd Máté

Önkénteskoordinátor – Rohamcsapat – Mikó Lőrincz

Önkénteskoordinátor – Infópont – Wagner Edward

Önkénteskoordinátor – Helyszíni felügyelet – Nagy Tamás

Önkénteskoordinátor – Református Kollégium udvara – Marita Thuri Maria

Önkénteskoordinátor – Önkéntesbázis – László Petra

Önkénteskoordinátor – Bánffy-udvar – Burkhardt Balázs

Önkénteskoordinátor – Önkéntesbázis – Sipos Zsuzsa

Önkénteskoordinátor – Donaton – Szász Szilárd

Bánffy-udvar koordinátor – Miklós György

Bánffy-udvar koordinátor – Dimény Attila

Protokoll – Sipos Dávid

Könyvvásár – Szikszai Attila

Kézműves vásár – Molnár Attila

Kézműves vásár – Szénási Zsolt

Kézműves vásár – Szénási Szidónia

Borászat – Vincze László

Borászat – Gündisch Zoltán

Borászat – Jakab Zoltán

Borászat – Mikó Gergely

Örömfőzés – Boros Lóránd

KMN Donaton – Grabán Zsolt

KMN Donaton – Tonk Sándor

Folkudvar – László Eszter

Folkudvar – Pillich Balázs

Kolozsvári Magyar Filmnapok – Könczei Csilla

Kolozsvári Magyar Filmnapok – Gondos Emőke

Kolozsvári Magyar Filmnapok – Szenkovics Dezső

Kolozsvári Magyar Filmnapok – Erdei Virág

Városnéző séták – Cosmin C. Rusu

Városnéző séták – Gaal György

Városnéző séták – Gál Zsófia

Városnéző séták – Lukács Józsek

Városnéző séták – Pakó Klára

Városnéző séták – Tóth-Gödri Iringó

Házsongárdi séta – Gergely Erzsébet

Magyarország Kolozsvári Főkonzulátusa – Demeter Katalin

Magyarország Kolozsvári Főkonzulátusa – Dolhai István

Irodalmi programok – Karácsony Zsolt

Sport – Boros Miklós

Gyermekprogramok – Matekovics Hajnal

Orgonatúra – Györgyjakab Miklós

Bemondó/Konferanszié – Vindis Andrea

Bemondó/Konferanszié – Spitzer Judit

Bemondó/Konferanszié – Szilágyi Szabolcs

Backstage – Barothi Brigitta

Backstage – Horváth Réka

Backstage – Mátéfi Ágota

KMN rádiós hangja – Illés Márton